KSIĘGARNIA KWALO
Produktów 0 szt. Koszyk
 

4 ważne pytania wierzycieli

Streszczenie ebooka

Poznaj odpowiedzi naszych ekspertów na 4 ważne pytania wierzycieli. Skorzystaj ze sprawdzonych wskazówek oraz przykładów prawidłowo sporządzanych pism sądowych.
Odzyskaj swoje pieniądze!

Wielu przedsiębiorców w Polsce boryka się z problemem zaległych płatności. Nie są to sprawy łatwe. Brak spływu gotówki od nierzetelnych kontrahentów może spowodować problemy z płynnością finansową.
Nie czekaj, już dzisiaj dowiedz się:

  • Ile czasu masz na egzekwowanie swoich pieniędzy od dłużnika, jeśli komornik umorzy egzekucję Twoich należności z jego majątku?
  • Co zrobić, jeśli egzekucja należności z majątku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością okazała się bezskuteczna, aby egzekwować swoje pieniądze z majątku osobistego członka jej zarządu?
  • Jak zaoszczędzić na opłacie skarbowej od udzielanego radcy prawnemu pełnomocnictwa, jeśli ma on reprezentować Cię przed sądem w wielu sprawach przeciwko jednemu dłużnikowi?
  • Czy możesz wycofać wniosek o nadanie klauzuli wykonalności przeciwko dłużnikowi, jeśli zapłacił Ci on należne pieniądze?
Odpowiedzi poparte są przykładami prawidłowo sporządzonych pism sądowych. Wzorując się na nich, będziesz mógł sporządzić własne pismo.