KSIĘGARNIA KWALO
Produktów 0 szt. Koszyk
 

Matematyka 3. Podręcznik dla gimnazjum. Stara wersja

Streszczenie ebooka

Podręcznik do klasy 3 gimnazjum z serii Matematyka z plusem dostosowany jest do możliwości każdego ucznia: uwzględniając potrzeby najsłabszych, rozwija umiejętności uzdolnionych. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pracę w klasach o zróżnicowanym poziomie.

Treść i struktura podręcznika zostały przygotowane specjalnie pod kątem egzaminu. Podręcznik pomoże nauczycielom znaleźć czas zarówno na wprowadzenie treści przewidzianych programem, jak i na rzetelne powtórzenie wiadomości. Wart szczególnej uwagi jest rozdział "Zastosowania matematyki", poświęcony kształceniu umiejętności opisanych w standardach.

Matematyka z plusem zapewnia harmonijny rozwój umiejętności matematycznych i praktycznych. Jest to możliwe dzięki zachowaniu równowagi pomiędzy zdobywaniem nowych wiadomości a ich skutecznym utrwalaniem. Metody nauczania, stosowane w naszych podręcznikach, zostały wyróżnione przez niezależnych specjalistów – spośród wszystkich książek do nauczania matematyki w gimnazjum Polska Akademia Umiejętności uznała za najlepsze podręczniki Matematyki z plusem.